Advanced Nutrients

Uprawa roślin ozdobnych i użytkowych w warunkach szklarniowych wymaga zastosowania substancji wspomagających. Dzięki nim zostają zrównoważone parametry gleby i innych składników środowiska, które dostarcza uprawom wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. W grupie środków stosowanych do wspomagania wzrostu i rozwoju wyróżniają się preparaty Advanced Nutrients.

Nawozy i stymulatory – chemiczne wspomaganie upraw

Advanced Nutrients to seria zaawansowanych technologicznie produktów organicznych, których celem jest szeroko rozumiane wspomaganie rozwoju roślin uprawianych w szklarniach i ogrodach. Na asortyment składają się dwa typy preparatów:

  • nawozy – które dostarczają roślinom substancji odżywczych w celu zwiększania ich plonowania oraz jakości poszczególnych osobników,
  • stymulatory – związki chemiczne lub biologiczne których zadaniem jest zwiększenie intensywności kwitnienia oraz zawiązywania owoców, a w efekcie poprawa prawidłowego rozwoju roślin oraz skrócenie czasu ich wzrostu.

Stosowanie nowoczesnych środków wspomagających zwiększa szanse na osiągnięcie wysokich plonów, a w efekcie zwiększenie opłacalności hodowli. Stymulowane preparatami rośliny są też dorodniejsze i szybciej zapewniają plony w postaci owoców lub nasion.

Advanced Nutrients – preparaty do uprawy w glebie i pod ledami

Produkty z serii Advanced Nutrients są przygotowane z myślą o różnych typach upraw. W kolekcji znajdują się nawozy i stymulatory:

  • do uprawy w glebie,
  • do uprawy pod oświetleniem LED,
  • do upraw hydroponicznych,
  • do podłoży kokosowych.
Wszystkie nawozy i stymulatory powstały w wyniku wieloletniej pracy naukowej i poszukiwania najbardziej optymalnych mieszanek składników mineralnych. Zależnie od kompozycji mieszanki pozwalają one na utrzymanie odpowiedniej kwasowości podłoża, zapewniają szybki przyrost masy kwiatów i owoców, ograniczają opadanie kwiatów, dzięki czemu zwiększa się plenność roślin.
Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena