Koszyk

Array produktów

0 PLN

Atami

Znalezione produkty 1 - 12 (łącznie 93)

Nawozy Atami

 

Atami to producent wysokiej jakości nawozów i podłoży do uprawy roślin. To co odróżnia nawozy Atami od konkurencyjnych produktów, to wysoka skuteczność, jaką zapewnia doskonała znajomość wzrostu roślin oraz technik uprawy. Bazując na wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu w zakresie uprawy roślin o zróżnicowanych potrzebach marka stworzyła przemyślane i precyzyjnie skomponowane odżywki, których regularne stosowanie przekłada się na spektakularne efekty.

Specjalistyczne pożywki do upraw bezglebowych Atami

 

Wychodząc na przeciw zmieniającym się potrzebom hodowców, którzy coraz chętniej sięgają po bezglebowe metody upraw marka Atami opracowała szereg specjalistycznych nawozów i pożywek przeznaczonych do stosowania w systemach hydroponicznych i aeroponicznych. Podobnie jak w przypadku nawozów przeznaczonych do upraw klasycznych znajdziemy tu produkty do stosowania w określonych fazach wzrostu roślin. Nawozy Atami do upraw bezglebowych to przede wszystkim produkty w postaci płynów, dzięki czemu ich dawkowanie jest naprawdę proste.

Nawozy Atami w naszym sklepie

 

Jako specjalistyczny sklep ogrodniczy jesteśmy zobowiązani dostarczać Naszym Klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania sprawdzonych producentów. Takie są właśnie nawozy Atami, wśród których znajdziecie Państwo m.in. nawozy zwiększające kwitnienie roślin, suplementy odpowiadające za wzmocnienie łodyg a także szeroką gamę pożywek niezbędnych przy uprawach wykorzystujących systemy hydroponiczne i aeroponiczne. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że bogactwo dostępnego asortymentu umożliwi Państwu wybór najoptymalniejszego rozwiązania dla Państwa uprawy.  

forum

SKLEP STACJONARNY
KRAKÓW

Ul. Barbary 11
30-838 Kraków ( Bieżanów)


+48 503 87 59 55


Godziny otwarcia :
pon - pt od 9 do 18 
sob od 10 do 14

 

 

W dniu 11. 02 sklep czynny do godziny 13. 

W dniu 17. 02 sklep czynny do godziny 16.

W dniu 18. 02 sklep nieczynny.