BioTabs

Nawozy i stymulatory są niezbędne podczas prowadzenia upraw szklarniowych. Znacznie uboższe od naturalnych warunki hodowli oraz potrzeba przyspieszonego wzrostu i zwiększonej wydajności upraw narzucają konieczność wspomagania roślin dodatkowymi składnikami organicznymi. W ich produkcji specjalizuje się firma BioTabs, która oferuje wygodne w użytkowaniu preparaty w tabletkach.

BioTabs – nawozy i stymulatory z certyfikatem ekologicznym

Holenderska firma BioTabs od wielu lat zajmuje się badaniami nad stymulowanie rozwoju roślin uprawnych bez użycia środków chemicznych. Efektem są doskonałe, innowacyjne preparaty, których skład został oparty wyłącznie o naturalne składniki. Nawozy i stymulatory BioTabs wyróżnia:

  • w pełni naturalny, organiczny skład,
  • brak zanieczyszczeń w postaci nasion chwastów,
  • brak dodatku składników z organizmów modyfikowanych genetycznie,
  • przystosowanie preparatów do kolejnych etapów wzrostu i rozwoju roślin,
  • certyfikaty, które dopuszczają nawozy i stymulatory do wykorzystania w uprawach ekologicznych.

 

Zestawy BioTabs na cykl uprawy

Głównym celem, w jakim stosuje się nawozy i stymulatory jest poprawa jakości efektów uprawy oraz jej przyspieszenie. Ponieważ rośliny w poszczególnych okresach rozwoju mają inne wymagania, preparaty powinny być do nich dostosowanie i gwarantować pokrycie zapotrzebowania na określone składniki. Produkty BioTabs zostały tak zaprojektowane, aby umożliwiały stymulację na każdym z etapów. Aby zagwarantować wygodę hodowcy firma stworzyła zestawy startowe, które uwzględniają wszystkie fazy wzrostu i zapotrzebowanie roślin.

Naturalne wspomaganie upraw ekologicznych

Nawozy i stymulatory BioTabs to preparaty, które gwarantują wyjątkowe efekty. Dzięki nim nie tylko następuje przyspieszenie wzrostu roślin, ale też zwiększa się dorodność kwiatów i owoców. Te ostatnie zyskują intensywniejszy smak i zapach. W stymulowaniu roślin uprawnych wykorzystywane są w pełni naturalne metody. Jedną z nich jest uzupełnianie gleby specjalnymi gatunkami symbiotycznych grzybów, które zwiększają zdolność wchłaniania korzeni roślin. Wykorzystanie takiej metody sprawia, że nawozy i stymulatory BioTabs mogą być stosowane w uprawach ekologicznych bez wpływu na czystość uzyskanych plonów.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: BioTabs

Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena