Opis produktu

Elektroniczny luksomierz MILWAUKEE

 

Niezależnie od tego, czy w pomieszczeniu uprawowym stosowana jest lampa HPS 250W czy też mieszany system oświetlenia z lampą LED Grow pełniącą rolę głównego źródła światła i żarówkami sodowymi jako doświetleniem warto mieć pod ręką doby luksomierz elektryczny. Luxomierz to urządzenie, dzięki któremu w każdej chwili możemy zmierzyć natężenie światła, jednocześnie zyskując pewność, że jest ono adekwatne do bieżących potrzeb naszej uprawy.

Luksomierz MILWAUKEE – specyfika produktu

 

Elektroniczny luksomierz MILWAUKEE został zaprojektowany i wykonany z przeznaczeniem do pracy w warunkach uprawy roślin, zarówno upraw klasycznych, jak i upraw wykorzystujących systemy hydroponiczne i aeroponiczne. Urządzenie jest mobilne, dzięki czemu może być wykorzystywane w dowolnych pomieszczeniach bez dostępu do źródła prądu – szklarniach, namiotach, halach i tunelach, a także w warunkach domowych.

Hodowcy szczególnie cenią sobie luxomierz MILWAUKEE za szybkość i precyzyjność pomiaru oraz możliwość bezpiecznego przeprowadzania pomiarów w pomieszczeniach o bardzo wysokiej wilgotności powietrza – urządzenie jest wyposażone w wodoodporną sondę, która pozwala na przeprowadzenie pomiaru dokładnie w tym miejscu, w którym powinien on zostać wykonany.

Dane techniczne

Luksomierz elektryczny MILWAUKEE pracuje w trzech zakresach pracy:

  • od 0.000 do 1999 Lux - rozdzielczość 1Lux
  • od 2000 do 19999 Lux - rozdzielczość 10Lux
  • od 20000 do 50000 Lux - rozdzielczość 100Lux

Urządzenie zostało wyposażone we wbudowany mikroprocesor, który gwarantuje szybki i dokładny pomiar niezależnie od warunków panujących w pomieszczeniu.

Parametry pracy

Dokładność: ±6% odczytu
Długość fali: do 560 nm
Środowisko pracy: 0 - 50°C / 32 - 122°F, max wilgotność: 95%
Bateria: 1 x 9V (w zestawie)
Waga urządzenia: 270 g

Klientów zainteresowanych systemami oświetlenia upraw zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu ogrodniczego Flora and Fauna.

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane