Opis produktu

Emerald Harvest Grow Micro Bloom 9,46 l

 

Emerald Harvest Grow Micro Bloom zapewnia Twoim roślinom makro i mikroelementy potrzebne do szybkiego wzrostu i rozwoju.

Odżywki Emerald Harvest zyskały ogromną rzeszę zwolenników na różnych platformach społecznościowych i to nie bez powodu. Pochodzą prosto z Kalifornii, w której mieszkają jedni z największych i najlepszych hodowców na świecie, i zawierają wysokiej jakości chelatowane mineralne składniki odżywcze, które pomogą Twoim roślinom przejść na wyższy poziom, zapewniając szybsze tempo wzrostu, silniejsze rośliny i większe plony.

 

Jak stosować Emerald Harvest Grow Micro Bloom?

Emerald Harvest Grow Micro Bloom dostarcza roślinom precyzyjne receptury składników odżywczych, które dostarczają odpowiednią ilość azotu, fosforu i potasu przez cały cykl życia uprawy. Oprócz regulacji ilości N, P i K, aby Twoje rośliny o wysokiej wydajności kwitły, Emerald Harvest Grow, Micro, Bloom dostarcza bogatą mieszankę pierwiastków śladowych, takich jak magnez, kobalt i molibden, a także wiele chelatowanych mikroelementów, takich jak miedź, mangan, cynk i żelazo.

Formuły Emerald Harvest Grow, Micro i Bloom są mieszane ręcznie, aby zapewnić najwyższą jakość. Emerald Harvest zawiera najwyższej jakości składniki, które pomagają zmaksymalizować potencjał genetyczny twoich wysokowydajnych ogrodów. Emerald Harvest sprawi, że Twój ogród będzie się dobrze rozwijał od wczesnej fazy wegetacji aż do końca kwitnienia. Postępuj zgodnie z instrukcjami na butelkach lub opracuj własne proporcje karmienia na podstawie własnego doświadczenia i wymagań poszczególnych roślin.

 

Jak dawkować Emerald Harvest Grow Micro Bloom?

Emerald Harvest Grow Micro Bloom można znaleźć, klikając łącze poniżej tego opisu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich odżywek, boosterów i dodatków, nigdy nie mieszaj ich razem w skoncentrowanej formie (tj. prosto z butelki). Zawsze dodawaj każdy składnik odżywczy, wzmacniacz lub dodatek do zbiornika lub podawaj wodę po kolei, dobrze wymieszaj roztwór, aby go wymieszać przed dodaniem następnego.

Emerald Harvest Grow Micro Bloom jest bardzo skuteczny w każdym podłożu lub systemie. Idealny zakres pH po zmieszaniu składników odżywczych wynosi od 5,8 do 6,3. Utrzymuj temperaturę wody między 18 ° a 21 °, w razie potrzeby używając chillera.

 

Zalety stosowania Emerald Harvest Grow Micro Bloom?

 • należy do gamy Emerald Harvest - najlepszych w Kalifornii,
 • proste i łatwe w użyciu, a jednocześnie bardzo skuteczne podstawowe odżywki,
 • zawiera chelatowane minerały, które znacznie zwiększają wchłanianie składników odżywczych w szerokim zakresie pH,
 • sformułowany po latach badań i rozwoju,
 • daje niesamowite rezultaty w każdym podłożu lub systemie,
 • dostarcza wszystkich niezbędnych makro i mikroelementów.

 

Charakterystyka:

 • wygląd - czerwono-miedziany,
 • aromat - oceaniczny,
 • tekstura - jak słona woda,
 • przydatność do użycia - minimum 3 lata. Dla najlepszych rezultatów rozpocząć używanie zaraz po otwarciu
 • przechowywać z dala od światła słonecznego lub sztucznego.

 

Tips & Tricks:

Przeznaczony do wszystkich podłoży : hydroponika-kokos-mieszanki glebowe.

 • Ustaw pH wody, dodaj do wody w pierwszej kolejności Micro, następnie Grow i Bloom w dowolnej kolejności, wymieszaj,
 • Przechowuj z dala od światła słonecznego lub sztucznego.
 • Unikaj temperatur poniżej 8,8'C w celu zapobiegnięcia krystalizacji produktów,
 • Najlepsze rezultaty otrzymuje się używając produkt Strudy Stalk wyłącznie z wodą, np. podlewając każdego dnia robimy taki cykl - 1 dzień - woda z nawozami, 2 dzień - woda z nawozami, 3 dzień -woda z Strudy Stalk, 4 dzień -woda z nawozami itp.


 

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane