Opis produktu

Bardzo ważnym elementem uprawy jest odpowiednia cyrkulacja powietrza.Przyspiesza ona proces fotosyntezy dając nam zdrowsze i silniejsze rośliny. Wentylacja uzależniona jest od temperatury panującej poza ogrodem, skąd czerpane jest powietrze. Może się wahać w zależności od doby i pór roku. Co za tym idzie im temperatura na zewnątrz jest wyższa tym efektywność wentylacji maleje. W celu zatrzymania uwalniającego się przez wentylator charakterystycznego zapachu, należy koniecznie zamontować filtr węglowy który w większym lub mniejszym stopniu (kwestia producenta) pochłonie i zneutralizuje niechciany zapach.

Węgiel pochodzi z subbitumicznego węgla kamiennego , który powstał jakieś 280 milionów lat temu , jest to najstarszy węgiel na ziemi wydobywany na terenie Australi , posiada ekstremalnie niską zawartość popiołu , bardzo unikalny skład chemiczny oraz unikalną strukturę mezoporów co czyni go najlepszym węglem dostępnym obecnie na rynku ...

Filtry Mountain Air usuwają do 99 % wszystkich zanieczyszczeń z powietrza ( 20 mikronów w jednym przebiegu ) . Obejmuje to wszystkie zapachy organiczne ( guano nietoperzy, nawozy ,dym papierosowy ...) 

Główne zastosowania filtrów :

Przetwórstwo Spożywcze

Szklarnie 

Restauracje


Filtr Mountain Air może być użyty do większej powierzchni niz zaleca to producent i na przykład : można podpiąć wentylator o mocy 400 m3/h z filtrem Mountain Air MA 0620 o wydajności 265 - 370 m3/h jednakże podpięcie filtra MA0820 360 - 440 m3/h pod ten sam wentylator spowoduje oszczędność w wykorzystaniu energii, zminimalizuje hałas powietrza, zużycie wentylatora . W ciągu całego cyklu koszt włożony na potrzeby wentylacji zwróci się wielokrotnie .

Filtr węglowy Mountain Air Carbon

Przyłącze fi 150mm

Wysokość całkowita 100cm

Wydajność maksymalna 1135m3/h

 

Jeżeli filtr będzie używany w odpowiednich warunkach (niskie zapylenie oraz wilgotność) może poprawnie filtrować powietrze przez dwa lata!

 

Waga : 14 kg 

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane