Flora Series

Flora Series

Do wszystkich rodzajów uprawy: hydroponika oraz gleba.
 
Koncepcja 3-składnikowego nawozu i FloraSeries została stworzona dla General Hydroponice przez Dr. Cal Herrmann, dawniej starszego chemika w NASA, który współpracował z naukowcami z Uniwersytetu Davisa w Kalifornii. Dr. Herrmann nadal współpracuje z GH i przeprowadza badania.

Flora to dynamicznie rozwijająca się formuła, stale uaktualniana w najnowsze odkrycia naukowe. Zmiana ilości oraz proporcji między nawozami, pozwala ci całkowicie dopasować się do potrzeb roślin, mimo, że są w rożnych stadiach rozwoju.

Trójskładnikowy nawóz FloraSeries:

FloraGro powoduje bujny wzrost struktur i liści.

FloraBloom : podczas fazy wzrostu pobudza strukturę korzeni oraz wzrost rośliny. Podczas fazy kwitnienia pozwala roślinie maksymalnie wykorzystać jej potencjał genetyczny.
(Szczególnie ważne dla hodowców w kulturach wodnych: FloraGro i FloraBloom zawierają krzemian (w postaci kwasu krzemianowego) w celu kompletnego odżywiania oraz wzmocnienia struktur rośliny.

FloraMicro dostarcza roślinie wszystkie niezbędne mikroelementy w czelatowej formie. Zawiera mikroelementy oraz organiczne bufory, które znacznie ułatwiają stabilizacje pH roztworu. FloraMicro uzupełnia FloraGrow i FloraBloom w zakresie dodatkowych oraz głównych składników odżywczych.

Magia tego systemu objawia się w wyniku połączenia tych trzech produktów.

FloraSeries występuje w wersji: 0,5 l, 1 l, 5 l, 10 l, 60 l.
 
Jak korzystać z Flora Series?
W zależności od fazy rozwoju rośliny, dodawać różnych proporcjach trzy składniki Flora osobno, jeden po drugim, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu EC. Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykietach, nie wahaj się z nami skontaktować, jeżeli potrzebne są informacje. Są dostępne tabele stosowania, programy odżywiania, dla gleby oraz w hydro.
Kiedy stosować Flora Series?
Stosuj Flora Series we wszystkich fazach życia rośliny.

Jakie są zalety Flora Series?
Flora Series gwarantuje kompletne i doskonale wyważone odżywianie, bogate w elementy pierwotne i wtórne, jak również w istotne mikroelementy i bufory organiczne.

Gdzie będą zauważalne wyniki?
Wyniki będą widoczne w zakresie zdrowia rośliny, przyspieszenia wzrostu i zwiększenia produkcji owoców / kwiatów roślin uprawianych przy użyciu Flora Series.

Dlaczego mam stosować Flora Series?
Flora Series ma świecie opinię najbardziej skutecznej i niezawodnej pierwszorzędnej odżywki. Kombinacja 3 części do zmieszania umożliwia plantatorowi dostosować nawóz do potrzeb konkretnego rodzaju roślin.
Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena