Koszyk

0 produktów

0 PLN

Growbox/namioty uprawowe

Znalezione produkty 1 - 12 (łącznie 71)
Profesjonalny system namiotów uprawnych Growbox
Namioty uprawowe stworzone zostały na potrzeby profesjonalnej, domowej uprawy roślin, które wymagają zapewnienia i zachowania specjalnych warunków niezbędnych do harmonijnego wzrostu. Niektóre, szczególnie wrażliwe na zmiany klimatu rośliny, ciężko adaptują się warunkach naturalnych, dlatego powstał profesjonalny system namiotów uprawnych - Growbox.
Solidne materiały, nieprzemakalność i prostota montażu
Namioty Growbox są nieprzemakalne, a co więcej posiadają atrakcyjny dla oka wygląd. Na najwyższym poziomie stoi również wykonanie. Stworzone z najlepszych materiałów, namioty Growbox będą służyły przez wiele lat. W tej relatywnie niskiej cenie, oferujemy Państwu solidny system, który spełnia wszelkie wymogi dotyczące gabarytów oraz precyzji wykonania i co najważniejsze prostoty montażu.
Growbox pozwoli zachować niezmienny mikroklimat

Nasz sklep oferuje Państwu namioty w różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie jego wielkości do realnych potrzeb. Niekwestionowaną zaletą systemu jest przede wszystkim jego mobilność. Raz założoną uprawę, możemy przenieść w dowolne miejsce. Kolejną, jest oczywiście zachowanie niezmiennego mikroklimatu, którego potrzebują wymagające rośliny. 

forum

SKLEP STACJONARNY
KRAKÓW

Ul. Barbary 11
30-838 Kraków ( Bieżanów)


+48 503 87 59 55


Godziny otwarcia :
pon - pt od 8 do 18 
sob od 10 do 14