Oświetlenie HPS, MH i CFL

                                                 Właściwe oświetlenie roślin w pomieszczeniach zamkniętych
Istotą procesu fotosyntezy, który jest niezbędny w cyklu życiu roślin jest światło. Od tego w jakim stopniu i natężeniu będzie ono dostarczone roślinom zależy zachowanie spójnego cyklu ich rozwoju. O ile w warunkach naturalnych, zazwyczaj nie występują problemy z jego niedoborem, o tyle problemem może być oświetlenie roślin w pomieszczeniach zamkniętych.

                                                                   Indywidualna sieć oświetleniowa
Nasze akcesoria stanowić mogą stanowić zarówno uzupełnienie istniejących instalacji oświetleniowych, jaki i inspirację do stworzenia indywidualnych sieci oświetleniowych. Warto wziąć je wszystkie pod uwagę przede wszystkim przy projektowaniu plantacji, w których istnieje wysokie ryzyko niedoboru naturalnego światła.                                         

                                                     Niewystarczające oświetlenie roślin zaburzy cykl wzrostu
Zbyt słabe oświetlenie roślin może w konsekwencji doprowadzić do zaburzenia cyklu wzrostu, a co za tym idzie pogorszeniu stanu rośliny. Ów dział to przede wszystkim bogata oferta zasilaczy, odbłyśników, opraw do lamp, programatorów oraz innych akcesoriów niezbędnych przy budowie zbilansowanego oraz dostosowanego do konkretnych wymagań roślin oświetlenia.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >
Moc żarówki
więcej >

Cena