Opis produktu

Lumii SOLAR 315W CDM - Ceramiczne lampy metalohalogenkowe zapewniają widmo światła, które jest znacznie bliższe naturalnemu promieniowaniu słonecznemu niż typowe systemy wyładowań o wysokiej intensywności ( HID ). Te najnowocześniejsze lampy generują większy poziom użytecznego światła roślinnego PAR ( aktywne promieniowanie czynne ) i działają z oślepiającą intensywnością, która jest natychmiast widoczna gołym okiem.

 
Lampy LUMII SOLAR GRO 315W CDM charakteryzują się niskim zużyciem energii i mocą grzewczą, dzięki czemu wytwarzają produkt końcowy o bardzo wysokiej jakości.
Dzięki lampom Lumii SOLAR masz zdrowsze rośliny pełne wigoru.
Osiągniesz imponujący szybki wzrost, rośliny będą miały ściślejsze międzywęźla.
Niższa moc grzewcza niż standardowe oświetlenie HID.
Wyjątkowo wysoki poziom PAR.
Dla maksymalnego bezpieczeństwa i wysokiej jakości żarówka wykonana jest z podwójnego szkła. 
Lampa ta w połączeniu z profesjonalnym statecznikiem, zapewnia wyjątkową wydajność światła podczas wzrostu w całym okresie eksploatacji produktu.
Barwa 4200K sprawia, że LUMii SOLAR GRO CDM jest idealna etap wzrostu.
 
 
Dane techniczne:
  • Lampa / żarówka metalohalogenkowa - lampa wyładowcza CDM 315W
  • Model: LUMII® SOLAR GRO 315W CDM 4200K
  • Gwint: PGZ18
  • Temperatura barwy: 4200K ( Kelvina ) 
  • Żywotność: 20 000 godzin
  • Spektrum światła wzrost.
  • Wydajność świetlna: 31 500 lumenów 100 lm/W
 
Długość: 19 cm.
 
Jak działa lampa LUMii Solar CDM:
Lampy ceramiczno-metalohalogenkowe są wykonane z ceramicznej rury łukowej zamiast typowych kompozytów, takich jak kwarc. Pozwala to lampie działać w wyższych temperaturach. Kiedy zasilacz zapala gazy w lampie, emitowane światło ma pełne spektrum, które zwiększa wzrost i wigor naszych roślin.
 

Uwagi ogólne:
Zawsze przykręcaj lampę do oprawki lampy w swoim reflektorze tak mocno, jak to możliwe, chwytając lampę czystą, suchą ściereczką. Jeżeli lampa nie jest wkręcona tak ciasno, jak to możliwe, może wystąpić iskrzenie pomiędzy centralnym kontaktem lampy i oprawą lampy. Powoduje to stopienie styku lutowniczego na spodzie lampy, powodując uszkodzenie i uniemożliwiając jego użytkowanie. Upewnij się, że lampa jest czysta i całkowicie wolna od odcisków palców i innych zanieczyszczeń.
 
 
Ważne!
Pierwsze uruchomienie lampy o mocy 315W CDM należy postępować w następujący sposób: przy pierwszym uruchomieniu lampa musi pracować nieprzerwanie przez co najmniej 15 minut. Umożliwi to prawidłowe stopienie metali w lampie. NIEPOPRAWNE UŻYCIE MOŻE SPOWODOWAĆ AWARIĘ LAMPY! Jeśli powyższe nie będzie przestrzegane, roszczenia z tytułu gwarancji na lampę będą nieważne.
 
 
Ostrzeżenie!
Kiedy lampy CDM są włączone, nagrzewają się do bardzo wysokich temperatur rzędu 200~250°C. Podobnie jak w przypadku wszystkich lamp HID, należy unikać dotykania lampy palcami lub roślinami, ponieważ może to spowodować poważne oparzenia lub pożar. W szczególności należy unikać rozpryskiwania cieczy na lampę, ponieważ może to spowodować przedwczesną awarię lub nawet wybuch żarówki.

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane