Koszyk

0 produktów

0 PLN

Neutralizacja Zapachu

Znalezione produkty 49 - 59 (łącznie 59)
                               Neutralizacja uciążliwych zapachów

 Nikt z nas nie lubi przykrych, uciążliwych zapachów, których ciężko jest się pozbyć z domu, mieszkania, samochodu czy szafy. Z pomocą przychodzą odświeżacze powietrza, które tylko z pozoru pozbywają się zapachu, często jedynie go maskując. Na taki problem szczególnie narażone są osoby palące w pomieszczeniach, bowiem zapachu dymu tytoniowego ciężko się jest pozbyć.

                                              Jak działają produkty do naturalizacji zapachu?
Z myślą o osobach, które walczą z nieprzyjemnym zapachem w domu czy samochodzie powstał ten dział. Znajdują się tu produkty, których głównym zadaniem jest neutralizacja zapachu. Nasza oferta składa się z produktów, które albo zupełnie zapach niwelują, albo uwalniają przyjemną dla człowieka woń, która z pewnością zachęci do przebywania w tym pomieszczeniu.
                                                 Skuteczna naturalizacja zapachu
Zasobna w produkty neutralizujące zapachy oferta, jest skierowana dla każdego, bowiem znajdziecie tu Państwo produkty w formie żeli, kostek i membran, które w szybki i co najważniejsze bezpieczny dla człowieka i zwierząt sposób pozbywają się niechcianych aromatów. Produkty takie są szczególnie polecane jako dodatkowa pomoc przy użyciu filtra węglowego.

 

forum

SKLEP STACJONARNY
KRAKÓW

Ul. Barbary 11
30-838 Kraków ( Bieżanów)


+48 503 87 59 55


Godziny otwarcia :
pon - pt od 8 do 18 
sob od 10 do 14