Neutralizacja Zapachu

Neutralizacja uciążliwych zapachów


Nikt z nas nie lubi przykrych, uciążliwych zapachów, których ciężko jest się pozbyć z domu, mieszkania, samochodu czy szafy. Z pomocą przychodzą odświeżacze powietrza, które tylko z pozoru pozbywają się zapachu, często jedynie go maskując. Na taki problem szczególnie narażone są osoby palące w pomieszczeniach, bowiem zapachu dymu tytoniowego ciężko się jest pozbyć.


Jak działają produkty do naturalizacji zapachu?

 

Z myślą o osobach, które walczą z nieprzyjemnym zapachem w domu czy samochodzie powstał ten dział. Znajdują się tu produkty, których głównym zadaniem jest neutralizacja zapachu. Nasza oferta składa się z produktów, które albo zupełnie zapach niwelują, albo uwalniają przyjemną dla człowieka woń, która z pewnością zachęci do przebywania w tym pomieszczeniu.

Neutralizatory zapachu

 

Neutralizatory zapachu to szeroka i bardzo zróżnicowana gama produktów, które tylko z pozoru bardzo się od siebie różnią. W praktyce wszystkie neutralizatory zapachu działają tak samo – niezależnie od tego czy są to filtry z wymiennymi wkładami, czy pochłaniacze zapachu w żelu – zawarta w nich substancja aktywna wchłania cząsteczki zapachowe i wiąże je w sobie, co uniemożliwia ich swobodne unoszenie się w pomieszczeniu.

Skuteczna naturalizacja zapachu

 

Zasobna w produkty neutralizujące zapachy oferta, jest skierowana dla każdego, bowiem znajdziecie tu Państwo produkty(od Limpuro, The Neutralizer czy ONA) w formie żeli, kostek i membran, które w szybki i co najważniejsze bezpieczny dla człowieka i zwierząt sposób pozbywają się niechcianych aromatów. Produkty takie są szczególnie polecane jako dodatkowa pomoc przy użyciu filtra węglowego.

Neutralizatory zapachu to jedna z naszych specjalności. Klientów zainteresowanych uprawą roślin w ramach systemów hydroponicznych zachęcamy do zapoznania się z ofertą innych działów sklepu Flora and Fauna.
 

 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena