Oświetlenie LED

Lampy LED do uprawy roślin

 

Lampy LED są jednymi z najnowszych oraz najbardziej wydajnych systemów przeznaczonych do profesjonalnego oświetlania roślin w szklarniach, jak również w warunkach domowych. Oświetlenie LED daje możliwość doboru odpowiedniego spektrum długości światła (długości fal), którego roślina potrzebuje w danej fazie wzrostu. Bardzo dużą zaletą tego rodzaju oświetlenia jest pełna kompatybilność z wszelkimi żarówkami typu LED. Użytkownicy tego systemu nie potrzebują dodatkowych urządzeń – zasilaczy czy odbłyśników. Panel LED do uprawy jest rozwiązaniem samodzielnym, które charakteryzuje się niskim poborem prądu oraz długą żywotnością.

Oświetlenie LED – dopasowane do fazy wzrostu roślin

 

Lampy LED do uprawy domowej czy masowej sprawdzają się na każdym etapie wzrostu roślin. Poprawny ich wzrost uzależniony jest głównie od faktu dopasowania w każdej fazie rozwoju odpowiedniej ilości światła – innej podczas kiełkowania, dojrzewania oraz późniejszego kwitnięcia. Osoby zajmujące się hodowlą roślin mogą zakupić różnego rodzaju urządzenia, które będą dostarczać odpowiedni stopień światła w konkretnych faz. Istnieje jednak znacznie prostsze rozwiązanie, jakim jest nasze oświetlenie LED. Panel LED do uprawy roślin w warunkach hodowlanych i domowych umożliwia zarządzanie spektrum emitowanego światła w taki sposób, żeby zapewniać roślinom odpowiednie warunki na każdym etapie ich wzrostu.

Lampy LED do uprawy roślin, które Państwu proponujemy to same korzyści:

 

  • oświetlenie LED nawet podczas długiego użytkowania odznacza się wysoką wydajnością i żywotnością,
  • żarówki LED charakteryzuje niski pobór energii,
  • w naszej ofercie znajdą Państwo różne modele przeznaczone do dużych i małych hodowli, w tym rozwiązania takie jak panel LED do uprawy o szerokim spektrum zastosowań.


Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi różnego rodzaju akcesoria ogrodowe, folie refleksyjne, środki ochrony roślin.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena