Plagron

Plagron jest firmą, która od lat specjalizuje się w tworzeniu i produkcji preparatów wspomagających dla ogrodnictwa. W asortymencie tego wytwórcy znalazły się nawozy i stymulatory dedykowane uprawom domowym. Specyfiką produktów Plagron jest ich naturalny, organiczny charakter, dzięki czemu mogą być wykorzystywane podczas prowadzenia upraw ekologicznych.

Nawozy i stymulatory z Holandii - Plagron

Marka Plagron pochodzi z Holandii, kraju znanego z bogatych upraw kwiatowych. Taka tradycja narodowa jest potwierdzeniem możliwości holenderskich twórców oraz ich pasji do ogrodnictwa i wiedzy z tej dziedziny. Nawozy i stymulatory tej marki są produktami organicznymi, które zapewniają niezbędne wsparcie roślinom podczas upraw w sztucznie tworzonym środowisku. Każdy z produktów został skomponowany tak, aby zapewniać komplet niezbędnych składników odżywczych na danym etapie rozwoju.

Wśród preparatów marki Plagron na uwagę zasługują kompozycje, złożone z nawozu oraz stymulatora wzrostu. Może on pobudzać rozwój korzeni lub też stymulować produkcję kwiatostanów. Preparaty typu „2 w 1” są wygodne do stosowania i nie wymagają od ogrodnika tak dużego zaangażowania. Holenderskie nawozy i stymulatory wzrostu są efektem dwóch dekad doświadczeń holenderskich naukowców. Dzięki temu doświadczeniu gwarantują doskonałe efekty uprawowe w warunkach domowych.

Preparaty organiczne

Najważniejszą cechą produktów Plagron jest ich naturalny charakter. Dzięki temu są przyjazne dla środowiska i żywych organizmów, a także nie wpływają destrukcyjnie na samą roślinę. „Pędzenie” roślin nie jest wymuszane sztucznie, ale w drodze stałego, intensywnego wzbogacania podłoża w kompletny zestaw składników odżywczych. Dzięki temu zarówno kwiaty, jak i owoce są dorodne, ale naturalne i pozbawione szkodliwych związków chemicznych. Nawozy i stymulatory tej marki to bogaty wybór produktów przeznaczony do podtrzymywania każdego etapu rozwoju rośliny od kiełkowania po owocowanie. Nawozy i stymulatory organiczne dostępne są zarówno w postaci sypkiej, jak i płynnej.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena