Ripen

Nawozy Ripen

 

Producentem nawozów Ripen jest marka General Hydroponics Europe. GHE to wiodący producent systemów przeznaczonych do upraw hydroponicznych i aeroponicznych, a także nawozów dedykowanych dla tradycyjnych systemów uprawowych. W ofercie marki znajdziemy również nową bazę unikalnych odżywek przeznaczonych do upraw w podłożu kokosowym. Ripen to rozpuszczalny w wodzie nawóz końcowy przeznaczony do stosowania w uprawach hydroponicznych oraz glebowych.

Ripen - działanie

 

Ripen to nawóz przeznaczony do stosowania w ostatnich dniach upraw. Gwałtownie przyspiesza i wzmacnia proces dojrzewania roślin umożliwiając przyspieszenie zbiorów. Jest to szczególnie istotne w przypadku upraw na polu, gdzie niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą doprowadzić do zniweczenia plonów nawet na kilka dni przed zbiorami. Ripen zmniejsza również straty wynikające ze skażenia upraw grzybami. W warunkach uprawy w hodowanej w pomieszczeniach Ripen wspomaga harmonizację cyklu poprzez przyspieszenie dojrzewania najwolniejszych roślin. Wśród dodatkowych zalet preparatu należy wskazać na fakt, iż zastosowanie nawozu w ostatnich dniach upraw pobudza wytwarzanie i zwiększa koncentrację czynników aktywnych rośliny, dzięki czemu poprawia jej właściwości (np. zdrowotne).

Nawóz końcowy Ripen w sklepie Flora and Fauna

 

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz nawozy Ripen o różnych pojemnościach. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi odżywkami i nawozami dostępnymi w naszym asortymencie. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena