Opis produktu

ROKZBASTIC 1250ml, STYMULATOR KWITNIENIA, PK 10-20 + ŻELAZO, BOOSTER, ATAMI


Rokzbastic jest niesamowicie skoncentrowanym ( 0,5ml: 1l ) stymulatorem , który może być stosowany od ostatnich tygodni kwitnienia przez całą fazę owocowania i dojrzewania.

Jego unikalny stosunek PK 10-20 zapewnia, że twoje rośliny otrzymują wszystko, czego potrzebują do wytworzenia jędrnych, napęczniałych kwiatów i owoców.

Potas i fosfor są niezbędne na tym etapie życia rośliny. Fosfor zapewnia roślinie energię podczas fazy kwitnienia, owocowania i dojrzewania, natomiast potas reguluje ciśnienie turgorowe w komórkach roślinnych, zapewniając tym samym jędrność kwiatów i owoców.

 

Dlaczego warto używać Rokzabstic? :

  • Jeśli Twoja roślina produkuje już wystarczająco owoców lub warzyw, ale chcesz, aby były one twardsze i słodsze, Rokzbastic jest wzmacniaczem, którego musisz spróbować!
  • Wysoka koncentracja potasu. Rokzbastic szczególnie wspiera kwitnienie roślin, które mają długą fazę kwitnienia.
  • Wzbogacony o 1% żelaza, aby wspierać wiele istotnych procesów roślinnych, jak np.produkcja chlorofilu.
  • Niska zawartość siarki w porównaniu z innymi skoncentrowanymi produktami PK w stosunku 1:2.
  • Stosuj go od ostatnich tygodni kwitnienia przez cały okres owocowania i dojrzewania lub po Bloombastic w fazie owocowania i dojrzewania, aby poprawić smak i aromat twoich plonów.
  • Rokzbastic działa doskonale w każdym podłożu oraz automatycznych systemach nawadniania.
  • Wysoce skoncentrowany! A jest to znak rozpoznawczy Bastics!

ZASTOSOWANIE:

Stosować w ostatnich 4 do 6 tygodniach kwitnienia przez całą fazę owocowania i dojrzewania wraz z podstawowymi składnikami odżywczymi. Może być stosowany w połączeniu z Bloombastic, aby jeszcze bardziej wyolbrzymić stymulujący efekt fazy kwitnienia, zwiększyć plon i masę zbiorów, a także wzmocnić naturalne smaki i aromaty. Stosować zaraz po Bloombastic, aby zmaksymalizować efekty działania obu produktów. Przy łączeniu produktów o wysokich wartościach PK, zawsze zwracaj uwagę na wartość EC Twojej pożywki, ponieważ istnieje możliwość przenawożenia.

 

DAWKOWANIE:

0,5 - 1 ml na litr wody. Podnosi wartość EC w podstawowej pożywce.

 

Opinie

Dodaj swoją opinię o produkcie

 

Z tym produktem kupiono również

Produkty powiązane

Ostatnio oglądane