Koszyk

Array produktów

0 PLN

ONA

Znalezione produkty 1 - 12 (łącznie 69)

Neutralizator zapachów ONA

Komercyjne odświeżacze powietrza często jedynie maskują nieprzyjemne zapachy zamiast je neutralizować. Neutralizator zapachów ONA to profesjonalny produkt, który skutecznie rozprawia się z nieprzyjemnymi zapachami, nie uczulając i nie pozostawiając żadnych plam na odzieży oraz innych powierzchniach. Produkt jest tak bezpieczny, że bez obaw możemy go stosować na roślinach oraz jako dezodorant dla zwierząt.

Zastosowanie

Neutralizator zapachów ONA doskonale radzi sobie z przykrymi zapachami pochodzącymi z różnych źródeł. Neutralizuje m.in.:

  • zapach dymu papierosowego,
  • zapach stęchlizny,
  • zapach ropy oraz benzyny,
  • nieprzyjemną woń spalenizny,
  • nieprzyjemną woń wymiocin,
  • zapach farb i lakierów,
  • i wiele innych.

Ogromnym atutem neutralizatorów marki ONA jest skuteczność działania zarówno w przypadku zapachów pochodzenia organicznego, jak i nieorganicznego. W celu pozbycia się nieprzyjemnej woni wystarczy rozpylić produkt w powietrzu lub na wybranej powierzchni. Neutralizator może być bez obaw stosowany na odzieży, dywanach, a także innych wyrobach tekstylnych – nie pozostawia śladów i plam.

Neutralizator zapachów ONA w asortymencie sklepu Flora and Fauna

W asortymencie posiadamy bogaty wybór produktów ONA o różnych pojemnościach, dzięki czemu możesz skutecznie neutralizować niepożądane zapachy zarówno w domu, jak i w środowisku pracy. Posiadamy zarówno neutralizatory w postaci poręcznych sprayów z atomizerem, jak i żele neutralizujące ONA do użytkowania niezależnego lub z urządzeniem rozdmuchowym. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

forum

SKLEP STACJONARNY
KRAKÓW

Ul. Barbary 11
30-838 Kraków ( Bieżanów)


+48 503 87 59 55

 
 


Godziny otwarcia :
pon - pt od 9 do 17