Nawozy

Nawozy dostarczą odpowiednie składniki odżywcze

 

O tym jak ważne są nawozy i proces nawożenia przekonał się każdy. Najbardziej jaskrawym przykładem są rośliny doniczkowe, które ze względu na ograniczoną ilość składników odżywczych w glebie, nie mają szans na poprawny rozwój. Aby temu zapobiec, podłoże należy regularnie zasilać odpowiednimi nawozami.

Zróżnicowane nawozy i stymulatory wzrostu roślin dadzą najlepszy efekt

Podobnie sytuacja wygląda na polach uprawnych, gdzie z roku na rok intensywna eksploatacja ziem sprawia, że maleje ilość naturalnych substancji odżywczych. Proces wyjaławiania podłoża jest niezwykle niebezpieczny! Po to, aby uzupełnić niedobory ważnych składników odżywczych (tj. azot, fosfor, potas) stosuje się zróżnicowane nawozy.

Stymulatory wzrostu roślin

 

Inną ważną grupą produktów, które oferujemy w sprzedaży są stymulatory wzrostu roślin. Te starannie przygotowanie, oparte na wieloletnich doświadczeniach w uprawach preparaty są przeznaczone do wywołania określonego efektu na danym etapie rozwoju rośliny. Stymulatory wzrostu korzeni są zalecane na wstępnym etapie rozwojowym. Ich zadaniem jest umocnienie systemu korzeniowego w glebie. Dzięki temu roślina będzie czerpać więcej składników odżywczych dostarczanych z nawozami lub z naturalnego środowiska. Oferujemy również stymulatory wzrostu kwiatów. Ta grupa preparatów sprzyja powstawaniu większej liczby rozgałęzień na łodygach oraz tworzeniu większej liczby kwiatostanów. Wspomagane w ten sposób rośliny są piękniejsze, a z kwiatów zawiązuje się więcej owoców.

Nawozy sklep nasz oferuje różnorodne

W ofercie naszego sklepu znajdziecie różnorodne nawozy zarówno organiczne jak i mineralne czołowych europejskich oraz światowych producentów. Ich odpowiednie zastosowanie, w zauważalny sposób poprawi kondycję roślin, co przy wielkopowierzchniowych uprawach będzie gwarantowało poprawą zarówno ilości zbiorów jak i ich jakości.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena