Guanokalong

Nawozy organiczne Guanoklong

 

Gleba pod uprawę wymaga wzbogacenia. W przeciwnym razie rośliny nie będą dobrze rosły. Jednym ze sposobów na wzbogacenie gleby w niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin miko- i makroelementy są nawozy organiczne. Nawozy organiczne to nawozy pochodzenia naturalnego. Obok niezbędnych dla roślin makro- i mikroelementów dostarczają do gleby rozmaite związki pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Za sprawą swojego naturalnego składu nawozy organiczne przyczyniają się do zachowania naturalnego obiegu materii, jednocześnie wspierając wysiłki hodowcy starającego się właściwie odżywić swoją uprawę tak, aby zapewnić sobie maksymalną obfitość plonów.

Nawozy organiczne zajmują ważne miejsce w asortymencie naszego sklepu. Hodowcą i plantatorom oferujemy przede wszystkim nawozy organiczne Guanoklong, w składzie których znajduje się m.in. guano nietoperzy. Guano nietoperzy stanowiące wyłączny składnik wielu preparatów marki Guanoklong obfituje w różne składniki pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, dzięki czemu stanowi doskonałą odżywkę do organicznej uprawy roślin. Z właściwości nawozów organicznych Guanoklong korzystają zarówno profesjonalni hodowcy, jak i hobbiści starający się zapewnić swoim uprawom najlepsze możliwe warunki wzrostu i rozwoju.

Dlaczego nawozy organiczne Guanoklong są tak efektywne?

 

O skuteczności i efektywności nawozów organicznych zawierających guano nietoperzy decyduje ich bogaty skład, w którym znajdziemy mieszaninę marko- i mikroelementów oraz enzymy, a także minerały, których stopniowe uwalnianie do gleby doskonale odżywia rośliny, jednocześnie nie szkodząc ich systemowi korzeniowemu.

Klientów poszukujących wartościowych nawozów organicznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W stałej sprzedaży posiadamy nawozy organiczne Guanoklong dedykowane pod różne uprawy, jak również preparaty przeznaczone do stosowania na różnych etapach wzrostu rośliny. Znajdziecie tu Państwo zarówno nawozy Guanoklong na kwitnienie, jak i nawozy zwiększające objętość i poprawiające smak owocu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Filtry

Producenci
więcej >

Cena